Kombinezony

Filtry
Zastosuj
 • 1.200,00 

  Kolor to nie wszystko – poszliśmy za ciosem dodając niezwykle kobiece wiązanie na szyi i odsłaniając ramiona oraz plecy. Wiesz, że kolor fioletowy przez stulecia był przeznaczony tylko dla osób sprawujących władzę? Właśnie dlatego dziś kojarzy się z czymś ekskluzywnym i szlachetnym. Uznaje się go również za kolor kreatywności oraz… magii! Właśnie taki jest ten kombinezon kreatywny i magiczny!
  Kolor to nie wszystko – poszliśmy za ciosem dodając niezwykle kobiece wiązanie na szyi i odsłaniając ramiona oraz plecy. Połączyliśmy to z typową dla naszych projektów prostotą i klasyką. Całości dopełniają więc rozszerzane spodnie i zabudowany dekolt. Jeżeli szukasz kreacji łączącej typowe dla ATTYE prostotę i ponadczasową elegancję z odrobiną szaleństwa, ten zestaw będzie wyborem idealnym!

  Wyczyść
 • 900,00 

  Klasyczna czerń, eleganckie rozszerzane spodnie i lekka góra na cienkich ramiączkach. Oto sprawdzony przepis na kombinezon idealny na każdą okazję. W dzień dobierz do niego odpowiednią marynarkę i ruszaj na spotkania biznesowe. Wieczorem zmień dodatki w zależności od tego, czy wybierasz się na wernisaż, uroczystą kolację, cocktail party czy wyjście z ukochanym lub znajomymi. To zestaw sam w sobie niezwykle kobiecy i elegancki, pozwalający na niezliczoną ilość konfiguracji. Tylko od Ciebie zależy, czy pozostaniesz przy klasyce, czy pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa!

  Wyczyść