Topy

Filtry
Zastosuj
 • 800,00 

  Klasyka nie musi być nudna! Wyrazisty kolor i mocne wycięcia nadają topowi Megi mocnego charakteru i gwarantują, że wszystkie spojrzenia zwrócą się w Twoją stronę. To projekt odważny, ale jednocześnie elegancki. Wyrafinowany, a zarazem prosty. W tej prostocie tkwi jego siła. Nie trzeba zbędnych ozdobników, żeby się wyróżnić – zdecydowanie lepszy efekt można osiągnąć prostymi środkami, takimi jak cięcia czy kolor. Sprawdzi się również w wersji sportowej.

  Wyczyść
 • 700,00 

  Charakter tkwi w prostocie. Czarny top z górą bez dekoltu i długimi rękawami. Na pierwszy rzut oka można pomyśleć: “nuda”. Ale nie daj się zwieść pozorom! Odsłonięty brzuch jasno mówią, że to zestaw dla kobiet odważnych i pewnych siebie. Z pewnością docenisz też najwyższą jakość wykonania – jak wszystkie nasze kreacje, również ten zestaw szyty jest w Polsce, a w jego wykonanie wkładamy całe swoje serce.
  Jako dopełnienie proponujemy długą czarną spódnicę. Ten komplet doskonale sprawdzi się zarówno podczas wypadu na drinka z przyjaciółmi, jak i uroczystej kolacji czy cocktail party. Ubierz go i ruszaj pewnym krokiem na podbój świata

  Wyczyść
 • 800,00 

  Przyciągaj spojrzenia wszędzie, gdzie się pojawisz: podczas uroczystej premiery na czerwonym dywanie, kolacji z ukochanym czy całonocnych szaleństw na parkiecie. W ATTYE nie lubimy przesady. Zdecydowanie bardziej cenimy sobie prostotę i klasyczną elegancję. Vera jest na to świetnym dowodem. Odważny kolor i cięcia równoważymy brakiem dekoltu i długim rękawem. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, by podkreślić Twoją kobiecość i zapewnić, że będziesz się prezentować zjawiskowo za każdym razem gdy założysz ten top! Jako dopełnienie wybierz spódnicę mini.

  Wyczyść
 • 600,00 

  W ATTYE pozwoliliśmy sobie na dodanie do kolekcji szalonej nuty właśnie poprzez ten top. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Żółty kolor od razu rzuca się w oczy, kojarząc się z pewnością siebie, radością i energią. Nic dziwnego, w końcu to kolor słońca!
  Wiązana na szyi góra odsłaniająca brzuch i mocne wycięcie dołu uzupełniają pierwsze wrażenie wywołane kolorem. Decydując się na tę kreację dajesz jasny sygnał, że jesteś osobą odważną, pewną siebie i radosną. Może nawet odrobinę szaloną? Top daje kilka możliwości wiązania – to od Ciebie zależy, które dziś wybierzesz.

  Wyczyść